مجله اینترنتی مگین

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

از آغاز سخن میگوییم ...

مَگین در مرداد ماه سال 97 با آدرس اینترنتی http://www.magin.ir متولد شد تا بتواند بخشی از محتوای داخلی را در یک مجله جامع با دسته بندی کامل برای خوانندگان و کاربران وب فارسی جمع آوری و دسته بندی کند .

منابع مطالب سایت

مجله اینترنتی مَگین , سعی دارد تا مطالب روز منتشر شده در وب سایت های معتبر را با درج نام و لینک وب سایت منبع برای خوانندگان خود به ساده ترین شیوه ممکن جمع آوری و در دسترس قرار دهد . مطالب مگین از وب سایت های معتبر فارسی جمع آوری میشوند که دارای اعتبار کافی و کاربران زیادی نیز هستند . و برای حفظ حقوق نویسنده این مطالب و ناشران آن , منابع جمع آوری با درج نام و لینک به خود مطلب در انتهای هر پست در سایت به نمایش در می آید . تا قوانین کپی رایت حفظ شود .

بازم به ذکر است که در مَگین تنها ماطلبی منتشر میشوند که وب سایت منبع اجازه بازنشر کردن آن با درج نام و لینک منبع را داده باشد .

تعداد مطالب منتشر شده در سایت

مجله مَگین روزانه حداقل از 300 وب سایت فارسی اطلاعات مفید و خواندی را توسط نویسندگان خود جمع آوری و بازنشر مینماید که به عبارتی در روز حداقل 800 مطب مفید و خواندنی در سایت منتشر میشود که به کاربران اجازه مرور تمام مطالب را به ساده ترین شیوه ممکن میدهد .

هدف مجله اینترنتی مَگین

هدف ما جلب توجه کاربرانی است که روزانه در سطح اینترنت به دنبال مطالب خواندی , علمی , خبری , سگرمی , ورزشی , خانواده و آموزشی میگردند , هست .

امیدواریم در این راه بتوانیم روز به روز پیشرفت کنیم تا بتوانیم بخشی از نیاز شما کاربران گرانقدر را برطرف سازیم .

درآمد مجله مَگین

درآمد مجله اینترنتی مگین تماما از تبلیغات آنلاین و بنر های تبلیغاتی است که بر روی سایت قرار میگیرد .

آدرس مگین

نام دامنه و آدرس اینترنتی وب سایت خبری و سبک زندگی مگین www.magin.ir میباشد که میتوانید هم از طریق مرورگر لپ تاپ و هم از طریق مرورگر موبایلتان روزانه مطالب مد نظرتان را دنبال کنید .

...
نویسنده : پردیس ایران بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 23 مهر 1397 ساعت: 23:41