دانلود آخرین نسخه جوملا فارسی 3.8.10 پارس یو آی | طراحی و ساخت وب سایت رایگان

ساخت وبلاگ
چکیده : کم و بیش نام جوملا joomla را شنیده اید . جوملا یک سیستم قدرتمند رایگان ساخت و ایجاد وب سایت است ... با عنوان : دانلود آخرین نسخه جوملا فارسی 3.8.10 پارس یو آی | طراحی و ساخت وب سایت رایگان بخوانید :

کم و بیش نام جوملا joomla را شنیده اید . جوملا یک سیستم قدرتمند رایگان ساخت و ایجاد وب سایت است که به شما این امکان را میدهد هر نوع وب سایتی را که مد نظر دارید با طراحی و قالب دلخواهتان براحتی پیاده سازی کنید و ده ها بخش و امکان کاربردی و مدیریت به آن اضافه کنید . شما با استفاده از جوملا میتوانید هر ایده ای که در سر دارید پیاده سازی کنید .

الحاقات و قالب های زیادی بصورت رایگان و تجاری برای سیستم مدیریت محتوای جوملا طراحی و ساخته شده اند که در پیاده سازی ایده های شما کمکتان میکند .

نگران پیاده سازی و ساخت وب سایتتان با جوملا فارسی نباشید :) استدیو طراحی وب سایت پارس یو آی به شما در این زمینه کمک خواهد کرد.

پارس یو آی , یکی از منتشر کننده های نسخه های جوملا فارسی است که این امکان را در اختیار کاربران خود قرار داده است تا از بسته های بروزرسانی جوملا فارسی بهره مند شوند و بتوانند این سیستم را برایگان دانلود کنند و از آن استفاده کنند .

نیاز است یادآور شویم که در استدیو پارس یو آی محصولاتی بر بستر این سیستم مدیریت محتوایی ساخته شده و بصورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است که میتوانید از لینک زیر اقدام به دانلود و استفاده از آنها بکنید .

برای دانلود به استدیو طراحی سایت پارس یو آی مراجعه نمایید و یا بر روی لینک کلیک کنید

مجله اینترنتی خبری و سبک زندگی گلچینو...
ما را در سایت مجله اینترنتی خبری و سبک زندگی گلچینو دنبال می کنید

نویسنده : پردیس ایران بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 14 مرداد 1397 ساعت: 21:26